Oferta pracy, architekt z uprawnieniami – Łódź

Prężnie rozwijające się BIURO PROJEKTÓW UNI-FORM zatrudni ARCHITEKTA z uprawnieniami.
Znajomość programu AutoCad (warunek konieczny).

Zakres obowiązków:
· Projektowanie w programach AutoCad oraz Revit
· Inwentaryzacja obiektów dla potrzeb wykonania projektu
· Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych
· Terminowe i prawidłowe opracowanie projektu w zakresie obowiązujących
przepisów i norm technicznych
· Przeprowadzenie procedur w procesie inwestycyjnym
· Uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert
· Współpraca z zewnętrznymi pracowniami branżowymi

Wymagania:
· Kreatywność
· Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji w technologii BIM (Autodesk Revit)
· Znajomość programu AutoCad oraz pakiet Microsoft Office
· Uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej bez ograniczeń
· Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata po uprawnieniach(warunek)
· Prawo jazdy kat. B
· Dokładność, obowiązkowość, terminowość, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność
· Umiejętność pracy w zespole
· Samodzielność prowadzenia tematów projektowych
· Umiejętność zarządzania projektem i organizacji czasu pracy
· Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:
· Umowę o pracę
· Możliwość pracy przy ciekawych, ambitnych projektach
· Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
· Uczestniczenie w pracy przy projekcie od koncepcji po realizację
· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia a także
zaangażowania i efektów pracy

Miejsce pracy: biuro w Łodzi.

Biuro: ul. Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź, Poland

izabela.warszawska@bp-uni-form.pl

(T: + 48 42 655 9694 Main Office

(F: + 48 42 655 9694

(M: +48 501 019 341