Szanowni Państwo,

w dniu 8 listopada 2017r., Art&Design Society oraz Allmendinger, Akademia Architektury, Tower Building, Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi i MANU Niezależna Manufaktura Idei mają zaszczyt zaprosić Państwa na Listopadowe comiesięczne spotkanie w 2017 roku w ramach cyklu „Środy na Łąkowej – Budujemy Łódź Unikalną”.

Nasze najbliższe spotkanie odbędzie się  8 listopada  2017 roku w godz. 14.00 – 16.00 – lub ostatniego unikatowego pomysłu w siedzibie Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi przy ul. Łąkowej 11 (4 piętro, sala im. Prof. Jakuba Wujka).

Goście specjalni spotkania  – Andrzej Owczarek i Tomasz Błeszyński,

godz. 14.00 – Andrzej Owczarek przedstawi temat: ” Historia jednej tylnej ściany”

godz. 15.00 – Tomasz Błeszyński przedstawi temat: „Łódź na wyprzedaży”

Andrzej  Owczarek – Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (dyplom 1970 r., Od 1989 roku współwłaściciel NOW Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.. Od 2004 roku wykładowca w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Architektury. Główny projektant między innymi realizacji : zespół apartamentowy przy ul. Rolniczej w Łodzi, zespół małych domów kilkurodzinnych przy ul. Warszawskiej w Łodzi, Galeria Łódzka przy Al. Piłsudskiego w Łodzi, zespół budynków biurowych klasy „A” University Business Park przy Al. Kościuszki w Łodzi, Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze oraz wielu budynków mieszkalnych, handlowych i usługowych. Wraz z zespołem uczestnik kilkudziesięciu konkursów architektonicznych i urbanistycznych, ogólnopolskich i międzynarodowych w których uzyskał liczne nagrody i wyróżnienia.   http://www.now.com.pl

Tomasz Błeszyński – Doradca Rynku Nieruchomości. Działalność zawodowa w zakresie rynku nieruchomości i inwestycji od 1990 roku. Usługi doradztwa,pośrednictwa,wyceny i zarządzania nieruchomościami. Obsługa osób fizycznych, prawnych, krajowych i zagranicznych. Wieloletnia współpraca z sektorem bankowym w obsłudze finansowej rynku nieruchomości. Doskonała znajomość polskiego i europejskiego rynku nieruchomości. Audytor energetyczny – uprawniony min.do sporządzenia świadectw charakterystyki energetycznej, nr.10408 w rejestrze Ministerstwa Infrastruktury. Założyciel i współtwórca Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej – http://www.sprnpc.pl/

Partnerem medialnym spotkań jest łódzki portal internetowy TuŁódź

http://www.tulodz.com/

Przygotowaliśmy niespodziankę dla osoby która zaprosi na spotkanie najwięcej znajomych, którzy będą uczestniczyć w naszym najbliższym spotkaniu.

Do zobaczenia w Środę 8 Listopada na Łąkowej 11.

Pozdrawiam,

Jadwiga Kaczorowska
Prezes Zarządu Rady Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi
90-562 Łódź, ul. Łąkowa 11
NIP: 7272645513, KRS: 0000232099
tel/fax: (42) 639 53 04
email: izbabud@lakowa11.lodz.pl 
strona: www.izbabud.lodz.pl