ARCHIGRAPH – Autorska Pracownia Architektury
Pomorska 83/85, pok. 404
90-224 Łódź
+48 880 71 73 21
+48 691 54 23 64
www.archi-graph.pl

 

Potencjał

ARCHIGRAPH to my – architekci i przyjaciele – Zbigniew Wilczek i Anna Wilczek. To my tworzymy ‚spiritus movens’ pracowni. Pracujemy z pasją dla Państwa i przy Państwa istotnym udziale. Bardzo ważnym i inspirującym elementem naszej pracy są Państwa indywidualne potrzeby.
O tym, jak bardzo mogą być one wyjątkowe i niepowtarzalne, wie każdy, kto kiedykolwiek próbował zrealizować swoje marzenia. Dla Państwa podejmujemy każde wyzwanie. W zamian zapewniamy profesjonalną i kompleksową usługę projektową doświadczonego zespołu. Owocem naszej pracy twórczej jest wiele projektów, które na przełomie lat zyskały uznanie klientów. Podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się, uczestniczymy w targach i wystawach. Zależy nam by nasze projekty uwzględniały aktualne trendy, nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

Domy nasycone pozytywną energią
 
Oferujemy Państwu kompleksową usługę – począwszy od pomocy w wyborze nieruchomości poprzez projekty koncepcyjne i budowlano – wykonawcze, skończywszy na załatwianiu formalności, nadzorze autorskim i realizacji projektu. Naszą specjalnością jest rozwiązywanie problemów oraz pomoc Klientowi w organizacji procesu budowlanego. Projektujemy z pasją domy, rezydencje, biura, sklepy, hotele, SPA, restauracje oraz wnętrza każdego rodzaju. Zajmujemy się również zabytkami oraz obiektami przemysłowymi.
 
Wnętrza spójne z Tobą
 
Zarówno w projektowaniu wnętrz jak i realizując swoje pasje wzbijamy się ponad przeciętność. Pracujemy nad projektem szukając ciekawych inspiracji, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Stosujemy wysokiej jakości materiały, innowacyjne rozwiązania. Dbamy o to, by nasze aranżacje wnętrz były kreatywne, dopasowane do gustu klientów i zgodne z najnowszymi trendami.
 

Specjalizacja:
projekty budynków wielorodzinnych
projekty budynków użyteczności publicznej
projekty domów jednorodzinnych
projekty renowacji zabytków
projekty termomodernizacji budynków
projekty wnętrz
inwentaryzacje