Szkolenie – projektowanie obiektów HoReCa (hotel, restauracja, kawiarnia)

 Zapraszamy na cykl szkoleń HoReCa/arch2018 w dniu 16 października 2018 r. do Hotelu Ambasador Premium przy ul. Kilińskiego 145 w Łodzi.

Udział w szkoleniu bardzo proszę zarejestrować pod linkiem: http://eduarch.pl/HoReCaArch-2018-Lodz
                                        

Tematyka:


Cykl HoReCa/arch 2018 poświęcony jest tematyce projektowania nowoczesnych obiektów HoReCa dla wymagających  klientów. Poruszamy zagadnienia związane z wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi, zielonym budownictwem i certyfikacją, dobrym wzornictwem oraz najnowszymi technologiami. Omówione zostaną etapy procesu projektowego jak i pułapki czyhające na inwestorów i architektów. Każdy z uczestników będzie mógł dowiedzieć się jak współpracować przy inwestycjach HoReCa, jakie są wymagania, oczekiwania i realia. W programie zawsze znajdzie się krótki wykład o obiekcie, w którym się odbędzie szkolenia a także planowane jest zwiedzanie hotelu, miejsc ogólnie niedostępnych.

Cel:

Poniesienie wiedzy i świadomości w środowisku na temat specyfiki projektowania obiektów HoReCa (z ang. Hotel, Restaurant, Cafe), współpracy z inwestorem, specyficznych uwarunkowań sanitarno-epidemiologicznych, rozwiązań nowoczesnej technologii.

Program:

 

10.45 – 11.00 Rejestracja gości.

11.00 – 11.20   Floor is the new playground – trendy w projektowaniu nowoczesnych wnętrz hotelowych z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań podłogowych – Łukasz Panek, Menadżer Segmentu SSHL w Tarkett.

11.20 – 11.40 Wyposażenie obiektów HoReCa –  Małgorzata Konikiewicz, New Business Development Manager, Kinnarps Polska.

11.40 – 12.00 Inteligentne i energooszczędne sterowanie klimatem w budynkach hotelowych  –  Artur Pezda,  Consulting Sales Manager, Daikin  Airconditioning Poland.

12.00 – 12.15 Przerwa kawowa.

12.15 – 12.45 Podstawowe wytyczne do projektowania obiektów HoReCa celem zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego – Małgorzata Celjowska, specjalista i audytor ds. systemu HACCP  (Bezpieczeństwo higiena żywności i jakości w łańcuchu żywnościowym).

12.45 – 13.15 Kompleksowe projektowanie dla HoReCa – rola zespołu projektowego i realizacyjnego oraz zastosowanie w projektowaniu przestrzeni HoReCa (hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni) rozwiązań efektywnych energetycznie –  Danuta Barańska, Creative Director, Tetris.

 

13.15 – 13.30 Hotel Ambasador Premium – od projektu do eksploatacji, czyli jak na co dzień funkcjonuje obiekt HoReCa.

13.35 dla chętnych zwiedzanie Hotelu.