Karta MultiSport – możliwość zakupu

Koleżanki i Koledzy,

każdy z Nas spędza wiele godzin przed komputerem, ma to negatywny wpływ na nasze ciało. Sport i ruch są istotnymi elementami naszego życia, dlatego Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP rozpoczęła rozmowy z firmą Benefit System celem umożliwienia zakupu karty MultiSport dla Członków Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Każdy członek będzie mógł wybrać jedną z trzech dostępnych kart i wykupić ją za pośrednictwem Okręgowej Izby.

Karta MultiSport daje elastyczność wyboru miejsc sportu i rekreacji, w elastyczny sposób można dobrać kartę optymalną dla naszej aktywności sportowej od dwóch aktywności w tygodniu do codziennego korzystania z karty, Ty decydujesz jak często i gdzie będziesz ćwiczyć. Dostęp do obiektów możliwy jest za pomocą imiennej karty lub aplikacji w telefonie. W ciągu miesiąca można uczęszczać na różne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nie trzeba ograniczać się do jednego obiektu. W każdym momencie można zrezygnować z karty, zmienić rodzaj posiadanej karty lub dopisać się do programu MultiSport. Korzystanie z roweru miejskiego nie jest liczone do dziennego wykorzystania karty (np. w przypadku karty Light 8 można 8 razy w ciągu miesiąca skorzystać z obiektów sportowo rekreacyjnych i codziennie z roweru miejskiego Nextbike).

MultiSport Light 8 – Możliwość skorzystania z karty 8 razy w ciągu miesiąca. Dostęp do 2500 obiektów sportowych + rower miejski nextbike + część atrakcji jak parki rozrywki oraz parki wodne (Np. Park Wodny w Krakowie) – Szacunkowy koszt około 60,00 zł

MultiSport Classic – Możliwość skorzystania z karty raz dziennie. Dostęp do 2600 obiektów sportowych + rower miejski nextbike + część atrakcji jak parki rozrywki oraz parki wodne (Np. Park Wodny w Krakowie) – Szacunkowy koszt około 90,00 zł

MultiSport Plus – Możliwość kilkukrotnego skorzystania z karty w ciągu dnia. Dostęp do ponad 4500 obiektów sportowych + rower miejski nextbike + kręgle i inne dodatki (rower wodny, kajaki) pełen zakres atrakcji dostępny na karty Multisport. – Szacunkowy koszt około 110,00 zł. Aby podpisać umowę o współpracy z firmą Benefit System konieczne jest zadeklarowanie minimalnej ilości osób, które będą uczestniczyć w systemie, dlatego zwracamy się z prośbą o przesłanie wstępnych deklaracji chęci przystąpienia do systemu (imię i nazwisko, data zgłoszenia, adres mailowy, ilość osób do zgłoszenia) na adres:

lodzka.biuro@iarp.pl do dnia 21.10.2022 roku.

Deklaracja nie obliguje do wykupienia karty. Ostateczny poziom cen zależy od tego ilu z Nas zdecyduję się na przystąpienie do programu na samym początku. Im więcej osób tym może okazać się to korzystniejsze finansowo dla każdego z osobna.