Zaproszenie na spotkanie z cyklu „Środy na Łąkowej Budujemy Łódź Unikalną”.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z planami Łódzka Szkoła Rewitalizacji i Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi mają zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu „Środy na Łąkowej Budujemy Łódź Unikalną”.

Będziemy kontynuować prezentację pierwszego flagowego projektu Łódzkiej Szkoły Rewitalizacji. Poszukujemy odpowiedzi na pytanie: „czy łódzka rewitalizacja może być przedsiębiorcza?”

Naszym zadaniem jeżeli nasze miasto ma dynamicznie się zmieniać to rewitalizacja musi być przedsiębiorcza.

Projekt był po raz pierwszy zaprezentowany przez Artura Kaźmierczaka podczas I konferencji programowej „ŁódźOdNowa”Łódzkiej Szkoły Rewitalizacji 18 września 2017r. oraz na spotkaniu Środy na Łąkowej – Budujemy Łódź Unikalną 3 stycznia 2018 roku przez naszego gościa specjalnego Przemysława Kozłowskiego

Jest to projekt przedsiębiorczego i komercyjnego podejścia do rewitalizacji mający stworzyć masę krytyczną do dalszych efektywnych działań inicjowanych przez Łódzką Szkołę Rewitalizacji. Projekt est wynikiem ponad 2 letnich przygotowań i rozważań na temat właściwych narzędzi do trwałego mechanizmu rewitalizacyjnego oraz zbudowania realnej wspólnoty współwłasności w Łodzi. Projekt ma wiele aspektów,  w tym również kluczową misję społeczna wskazującą na wagę przedsiębiorczej aktywności niezbędnej do akumulacji kapitału, a następnie jego wykorzystania tak aby pracował dla nas Łodzian w  najlepszym zidentyfikowanym modelu.

Przez wiele miesięcy szukaliśmy właściwego Partnera i znaleźliśmy firmę MZURI. Firmę  z łódzkimi korzeniami z którą wypracowany został model MZURI CFI Łódź – głównym motorem projektu z naszej strony i jego współtwórcą jest Krzysztof Kłusek.

Informacja na temat projektu: link do webinarium – https://youtu.be/0ze5QucgI7A

Pakiet Inwestorski i informacje https://mzuricfi.pl/spolki-mzuri-cfi/mzuri-cfi-lodz

Tak więc jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania to prosimy dzwonić +48 662 317 588 lub pisać bezpośrednio do: kris.qusek@onet.eu 

Zapraszamy 17 stycznia 2018 roku od godz. 17.00 w siedzibie Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi ul. Łąkowa 11, IV piętro,

Podczas spotkania  nasi goście specjalni: Artur Kaźmierczak – Prezes Zarządu i Jan  Ddziekoński – Członek Zarządu z MZURI CFI Łódź przedstawią szczegóły projektu „Inwestujemy w Łódź”. Spotkanie również będzie dostępne w formule webinaru.

To wyjątkowa okazja zapoznania się z projektem i zadawania pytań do Twórców i założycieli MZURI CFI ŁÓDŹ.

Pozdrawiam,

Jadwiga Kaczorowska

Prezes Zarządu Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi