Zaproszenie na „Kolację Architektów” – 06.12.2018 godz. 17.00

IZBA DLA MŁODYCH ZAPRASZA NA:

KOLACJĘ ARCHITEKTÓW”
TERMIN

czwartek 06.12.2018 godz. 17.00

KOLACJA ARCHITEKTÓW – czyli rozmowy o wszystkim przy świecach

(w bardzo nieformalnej atmosferze)

W związku ze zmianą na czas zimowy, zmieniamy również porę naszych spotkań. Aura za oknem zachęca bardziej do rozmów przy świecach i grzanym winie niż wczesnego wstawania.

Tak więc zapraszamy wszystkich architektów będących członkami naszej Izby, jak i nieuprawnionych wraz z rodzinami na „Kolację Architektów”, która odbędzie się w czwartek 06.12.2018r. o godz. 17.00 w siedzibie Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów przy ul. Północnej 12 w sali konferencyjnej.

Ponieważ nasze spotkania są zawsze okazją do dyskusji na tematy zawodowe, rozpoczniemy od rozmowy o konkursach architektonicznych, ich sensie, procedurze i znaczeniu dla rozwoju zawodowego. Kolega Jakub Krzysztofik przygotował krótkie wprowadzenie w temat. Większość z nas ma już jakieś doświadczenia związane z konkursami – ze studiów czy pracy zawodowej, tak że liczymy na gorącą wymianę poglądów.

Partnerem spotkania jest marka samochodów MINI, która zaprezentuje ekologiczne modele hybrydowe (będą eksponowane w naszej siedzibie) oraz przygotowała dla wszystkich gości mikołajkową niespodziankę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych architekturą i …motoryzacją!

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy Izby Dla Młodych idm@iarp.pl

Marta Drozdowska

Izba Dla Młodych