Zaproszenie na warsztaty online – oddymianie grawitacyjne i wentylacja mechaniczna – MCR EDU, 15.05, godz. 9:00

Zapraszamy do udziału w warsztatach online, będących ostatnią odsłoną III edycji warsztatów MCR EDU, do tej pory organizowanych „na żywo” w największych miastach w Polsce, tym razem dostępnych w Internecie.

Na warsztatach  omówione zostaną tematy związane z szeroko pojętą ochroną przeciwpożarową, ze szczególnym uwzględnieniem  kwestii oddymiania grawitacyjnego i wentylacji mechanicznej. Warsztaty skierowane są zarówno do branży projektowej, jak i rzeczoznawców oraz wszystkich tych osób, których codzienna praca wymaga wiedzy i umiejętności w poruszaniu się wśród przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej.

Warsztaty MCR EDU Online są bezpłatne, w dniu transmisji zostanie przesłany link na adres e-mail podany w formularzu na stronie https://edu.mercor.com.pl – zapisy trwają do 14.05.2019r.

Transmisja zacznie się o godz. 9:00, podzielona będzie na dwa główne tematy, po których nastąpi część Pytania i Odpowiedzi – dostępny będzie adres mailowy, na który będzie można przesyłać swoje pytania.

Ilość zgłoszeń jest nieograniczona. W załączniku znajduje się zaproszenie z Agendą i niezbędnymi informacjami.